top of page

Централь із підтримкою фотоверифікації тривог Hub 2 керує роботою всіх пристроїв системи безпеки та повідомляє про відчинення дверей, розбиття вікон, загрозу пожежі або потопу. Якщо на об’єкт проникнуть злодії, Hub 2 сповістить пульт охорони і надішле фотографії з датчиків руху MotionCam. Вам не доведеться перебувати під цілодобовим наглядом відеокамер, щоб бачити, чому спрацювала сигналізація. Фотоверифікація тривог за 9 секунд.

 

Універсальність в основі
Радіомережа Hub 2 покриває кілька поверхів і окремо розташовані споруди — завдяки дальності зв’язку у 2000 метрів і можливості підключення 5 ретрансляторів. Для керування доступами та зонування безпеки об’єкта хаб дає змогу під'єднати 50 користувачів і створити 9 груп охорони. Hub 2 оптимальний для забезпечення безпеки бізнесу.

 
 

Можна керувати із застосунку
Ми відмовилися від кнопок керування на корпусі централі й архаїчних інтерфейсів — застосунки зручніші та надійніші. Вони підключаються до хаба по захищеному каналу через сервер Ajax Cloud, розташований у декількох дата-центрах AWS. 

 
 

Стійкий до саботажу
Що б не сталося з Hub 2, охоронну компанію і користувачів буде сповіщено. Хаб неможливо непомітно вимкнути, коли об’єкт знято з-під охорони. Якщо зловмисник спробує зняти пристрій із кріплення, миттєво спрацює тампер. А про зникнення зв’язку з хабом сервер Ajax Cloud може сповістити вже за 60 секунд завдяки частим опитуванням. Навіть якщо знеструмити будівлю, хаб боронитиме об’єкт до 16 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору.

 
 

Інтелектуальна централь Hub — ключовий елемент системи безпеки Ajax. Прилад контролює роботу всіх датчиків Ajax і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони.
- Використовує GSM або Ethernet для відправлення тривог на пульт охорони і власнику системи
- Повідомляє про зникнення електроенергії та працює до 15 год від резервного акумулятора
- Перевіряє працездатність датчиків щонайменше кожні 12 с

Принцип роботи
Збирає інформацію про роботу датчиків у зашифрованому вигляді, аналізує дані та у разі тривоги за мілісекунди сповіщає про небезпеку власнику системи і безпосередньо на пульт охорони.
Особливості
Використовує радіотехнологію Jeweller для спостерігання за роботою датчиків і швидкого реагування на небезпеку. Переводить усю систему на чисті частоти під час глушіння. Захищений від вірусів на програмному рівні.

 
 
 

Автоматизація безпечного офісу
Використовуйте сценарії, щоб навчити систему безпеки не лише повідомляти про загрози, але й активно протистояти їм. Налаштуйте нічний режим за розкладом, вимикайте світло в офісі, коли встановлюєте приміщення під охорону, запрограмуйте прожектори вмикатися в разі виявлення вуличними датчиками руху сторонніх або реалізуйте автоматичну антипотоп-систему. Система продовжує виконувати сценарії, навіть якщо втрачено зв'язок з Ajax Cloud.

 
 

Для підключення зверніться до Вашого персонального менеджера, оберіть день та час, і тоді чекайте в обраний час нашого інсталятора.
Вартість встановлення вашого першого замовлення 500 грн., наступний виклик 150 грн.

 
MotionProtect 6.jpeg
Black KeyPad Plus office.png

Якщо Ви не впевненні яку кількість датчиків Вам потрібно або Ваше приміщення має індивідуальну особливість й Вам потрібна консультація, інсталятор від COSMONOVA|NET зможе під’їхати до Вас та із залюбки підкаже Вам де та які потрібно встановити прилади охоронної системи. 

 

Також, Ви можете встановити прилади самостійно, це легко та зручно.
Для цього, зробіть замовлення через персонального менеджера нашим кур’єром доставку тих чи інших комплектів та встановіть їх самостійно.

 
встановлення.png
hub_main_xl_2x.webp
форма централі
hub_main_xl_2x.webp
hub_main_xl_2x.webp
bottom of page